KUŘECÍ A OSTATNÍ BURGERY

Tendercrisp® Bacon

Tendercrisp® Bacon

Slaniny není nikdy příliš

Tendercrisp® Bacon

Náš Tendercrisp® Bacon Sandwich se chlubí 100% plátkem z kuřecích prsou opečených ve zlatavém, křupavém těstíčku, poctivou porcí uzené slaniny, rozpuštěným sýrem Cheddar a navrch krémovou majonézu v jemné kukuřicí sypané housce.

Kuřecí Burger

Kuřecí Burger

Hit našich fanoušků

Kuřecí Burger

Nápad vytvořit Kuřecí Burger byl úplně šílený, ale my jsme mu věřili. A kombinace šťavnatého kuřecího masa v křupavém těstíčku s čerstvým salátem a nadýchanou majonézou se stala skutečným hitem

Crispy Chicken

Crispy Chicken

Křupavý zvenčí, šťavnatý uvnitř.

Crispy Chicken

Může být burger křupavý a zároveň jemný? BURGER KING® to dokáže. Crispy Chicken má vše, co byste od vynikajícího kuřecího burgeru mohli čekat – nejlepší kuřecí maso v křupavém obalu, čerstvý salát a šťavnatá rajčata. Nepřekonatelné mistrovské dílo!

Long Chicken®

Long Chicken®

Tak skvělý... v nabídce už od roku 1979.

Long Chicken®

Někdy prostě chcete víc a víc, protože té skvělé chuti není nikdy dost 1979. Vyzkoušejte náš Long Chicken® se šťavnatým kuřecím masem, lehkou majonézou a křehkým ledovým salátem v dlouhé bulce sypané sezamem! Dáte si ještě, že jo?

Tendercrisp®

Tendercrisp®

Delikátní zlatavě-křupavá radost.

Tendercrisp®

Křupavý zvenku, jemný uvnitř – náš Tendercrisp® kombinuje chuť kuřecích prsíček s čerstvým šťavnatým salátem, rajčaty a majonézou a zanechává nezapomenutelný dojem. Tendercrisp® si podmaní každého. Zkuste to!

Tendergrill

Tendergrill

Grilovaný a řádně kořeněný.

Tendergrill

Klasika nikdy nevyjde z módy – šťavnaté grilované kuřecí maso v kombinaci s čerstvým salátem, rajčaty a lehkou majonézou – recept klasický a stále chutný. Je lehký, příjemný a zdravý. Obsah tuku v Tendergrill je méně než 5 %.

King Rib

King Rib

Specialita pro fanoušky vepřového.

King Rib

100% na ohni grilované vepřové maso v BURGER KING®? Ne, není to žert! Už nabízíme i burger se šťavnatým vepřovým masem, čerstvou cibulkou, nakládanými okurkami a BBQ omáčkou.