KUŘECÍ A OSTATNÍ BURGERY

Long Chicken® BBQ BACON

Long Chicken® BBQ BACON

Slaninu? Ano, prosím!

Long Chicken® BBQ BACON

Zkuste náš nový Long Chicken BBQ Bacon - jemné kuřecí maso ve zlatavém, křupavém těstíčku, uzenou slaninou, taveným čedarem, křupavou smaženou cibulkou, BBQ omáčkou a krémovou majonézou - to vše v měkké housce sypané sezamem.

Kuřecí Burger

Kuřecí Burger

Hit našich fanoušků

Kuřecí Burger

Nápad vytvořit Kuřecí Burger byl úplně šílený, ale my jsme mu věřili. A kombinace šťavnatého kuřecího masa v křupavém těstíčku s čerstvým salátem a nadýchanou majonézou se stala skutečným hitem

Crispy Chicken

Crispy Chicken

Křupavý zvenčí, šťavnatý uvnitř.

Crispy Chicken

Může být burger křupavý a zároveň jemný? BURGER KING® to dokáže. Crispy Chicken má vše, co byste od vynikajícího kuřecího burgeru mohli čekat – nejlepší kuřecí maso v křupavém obalu, čerstvý salát a šťavnatá rajčata. Nepřekonatelné mistrovské dílo!

Long Chicken®

Long Chicken®

Tak skvělý... v nabídce už od roku 1979.

Long Chicken®

Někdy prostě chcete víc a víc, protože té skvělé chuti není nikdy dost 1979. Vyzkoušejte náš Long Chicken® se šťavnatým kuřecím masem, lehkou majonézou a křehkým ledovým salátem v dlouhé bulce sypané sezamem! Dáte si ještě, že jo?

Tendercrisp®

Tendercrisp®

Delikátní zlatavě-křupavá radost.

Tendercrisp®

Křupavý zvenku, jemný uvnitř – náš Tendercrisp® kombinuje chuť kuřecích prsíček s čerstvým šťavnatým salátem, rajčaty a majonézou a zanechává nezapomenutelný dojem. Tendercrisp® si podmaní každého. Zkuste to!

Tendergrill

Tendergrill

Grilovaný a řádně kořeněný.

Tendergrill

Klasika nikdy nevyjde z módy – šťavnaté grilované kuřecí maso v kombinaci s čerstvým salátem, rajčaty a lehkou majonézou – recept klasický a stále chutný. Je lehký, příjemný a zdravý. Obsah tuku v Tendergrill je méně než 5 %.