O BURGER KING®

SKVĚLÁ CHUŤ JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ.

Každý den navštíví naše restaurace po celém světě více než 11 milionů lidí. Chodí k nám rádi, protože nabízíme kvalitní výrobky za nízké ceny. Společnost BURGER KING®, která byla založena v roce 1954, je druhým největším řetězcem rychlého občerstvení na světě. Původní krédo HOME OF THE WHOPPER® - tedy naše oddanost vysoce kvalitním produktům, originálním receptům a přátelskému prostředí - buduje úspěšnou značku již více než 50 let.

BURGER KING® v České republice

První restauraci jsme otevřeli v roce 2008 v Praze. Dnes máme celkem 15 restaurací: 11 v Praze, jednu v Brně, Ostravě, Kladně a Plzni.  Co nás odlišuje od ostatních?

- Nabízíme 100% hovězí maso pečené na grilu s ohněm.
- Naše burgery vyrábíme z vysoce kvalitních, čerstvých a chutných ingrediencí.
- "TASTE IS KING”, aneb CHUŤ JE KRÁL - náš slogan říká vše.

V roce 2008 otevřela společnost BURGER KING® první restauraci v České republice, a to v Praze na Zličíně. V současné době je v České republice 15 restaurací. Tento úspěch podporují a spoluvytvářejí naši franšízoví partneři. Každý z nich má za sebou osobní příběh úspěchu, který z nás spolu s mnoha dalšími příběhy BURGER KING® po celém světě dělá výjimečné společenství. A starají se o to, abyste se v každém BURGER KING® cítili jako doma.